Search results

  1. OwnedUp

    Boks

    Kovalev to jest mega zabijaka i on wyczyści cała tą kategorie wagową. Niech sobie Hopkins dalej walczy jeśli chce ale lepiej żeby z Kovalevem nie walczył serio ;p
  2. OwnedUp

    Boks

    Z Fonfarą tak ale ze Stevensonem Hop by przegrał, a Kovalev by go zabił. Andrzej niestety ma niewielkie szanse, jest strasznie sztywny a Stevenson to pewnie wykorzysta no ale zobaczymy.
  3. OwnedUp

    Boks

    Ja myślę że Manny się już kończy i Bradley może to wygrać na pkt bez wałka.
  4. OwnedUp

    Boks

    Wydaje mi się, że Adamek mógłby wyboksować wszystkich z tych walk które proponujesz. Szkoda, że Tomek tak długo kisi się z tym Bloodworthem, jak by zmienił trenera trochę wcześniej to może by się nie wypalił tak szybko a teraz trochę zapóźno już na to.
  5. OwnedUp

    Boks

    Niby Michalczewski i Adamek osiągneli więcej od Gołoty ale jak by go nie przewałkowali 2 razy i by był dwukrotnym mistrzem w ciężkiej to już taka dysproporcja nie była by widoczna. Gołota był dobrym bokserem, miał pecha z sędziami.
  6. OwnedUp

    Boks

    Powinien zakończyć kariere albo walka z Włodarczykiem.
  7. OwnedUp

    Boks

    Dobre więzienie http://instagram.com/p/lhZtNNR3cP/#
  8. OwnedUp

    Boks

    Dokładnie tak na najwyższym poziomie paski czy to WBA / WBO / WBC / IBF są już bez znaczenia ( np Money który broni w każdej walce pasek PPV ) pozatym nie ma czegoś takiego że WBC jest lepsze od WBO :P Co do Canelo - Angulo Przerwanie trochę w dziwnym momencie ale nie...
Back
Top