Search results

  1. OwnedUp

    Boks

    Hehe ciekawy filmik jak czysto walczył Maidana, UFC mogło by się zastanowić nad zatrudnieniem Maidany https://www.youtube.com/watch?v=oDrUnG_umS4&feature=youtu.be
  2. OwnedUp

    Boks

    Gdyby miał słabszy łeb to i tak nie skończyłby tak jak Broner bo Maidana tak naprawdę nie trafił chyba czystego ciosu na głowę, kilka ciosów w jaja mu weszło, w tył głowy, reszta to bodyshoty/ pleco shoty itp. No kilka jabów może trafił na głowę ale nic więcej sobie nie przypominam.
  3. OwnedUp

    Boks

    Khan nie zawalczy z Moneyem na jesień bo ma ten cały ramadan. Z Kostyrą to szkoda słów u niego jak bokser idzie do przodu to już ma rundę a jak dorzuci do tego kilka ciosów to prawie 10:8 jest. Pamiętam jak komentował Haye - Chisora to mówił że każda runda dla Chisory xD
  4. OwnedUp

    Boks

    Floyd zawalczył tak jak chciał Maidana i teraz przy ewentualnym rematchu we wrześniu PPV sprzeda się kosmicznie a podejrzewam że wtedy Money nie będzie się bawił w walkę przy linach tylko rozpyka go na środku ringu. Rematch pewnie będzie bo słabo z przeciwnikami Floyda na wrzesień, Porter ma...
  5. OwnedUp

    Boks

    9:3 lub 8:4 dla Mayweathera u mnie
  6. OwnedUp

    Boks

    Maidana 165 lbs Mayweather 148 lbs tyle ponoć mają dzisiaj ;p
  7. OwnedUp

    Boks

    Po punktacji walki z Canelo nie byłbym taki pewien :P tyle że Cotto to nie taka gwiazda jak Canelo.
  8. OwnedUp

    Boks

    Pierwsza walka z Castillo była ciężka do punktowania i tak naprawdę każdy wynik byłby do przyjęcia, zależy komu by się rozdało wyrównane rundy. Castillo wygrywał wyraźniej swoje rundy, Mayweather w swoich nie miał aż takiej przewagi no ale wygrana runda to 1 pkt więc każdy wynik jest do przyjęcia.
  9. OwnedUp

    Boks

    Nie no Cotto wygrał maksymalnie 4 rundy w tej walce, nie było mowy o remisie.
  10. OwnedUp

    Boks

    Rigo walczy niżej w słabszej marketingowo wadzę, Floyd wyrobił sobie markę jak odszedł od Aruma i zaryzykował, pokonał De La Hoye. Rigo niestety jest w dupie, trochę szkoda ale podobnie sprawa wygląda z Wardem.
  11. OwnedUp

    Boks

    Nie jestem pewny czy sprzeda się na tyle PPV zeby do 50 doszlo, chociaż ktoś tam mówił że na biletach na walkę zarobili 15 milionów co jest czwartym najlepszym wynikiem w historii boksu.
  12. OwnedUp

    Boks

    Z Judahem to był bardziej off balance, wystarczy spojrzeć jak był ustawiony floyd kiedy oberwał no ale faktycznie punkt powinien stracić. Madaiana ma więcej umiejętności od Canelo ? no raczej nie, jedynie lucky punch go może uratować. Canelo to dobry zawodnik jak pokona Larę to...
  13. OwnedUp

    Boks

    No Matthysse - Molina to była niezła napierdzielanka :D niewiele brakło a Molina mógłby to wygrać na punkty albo zremisować mimo że Matthysse trafiał dwa razy cześciej.
  14. OwnedUp

    Boks

    To że waga ciężka leży od dłuższego czasu to jest dosyć jasne, ciekawe walki są niżej :p
  15. OwnedUp

    Boks

    Jones - Lebiediew odwołana na pół godziny przed walka XD Jones znów wpadł na tym samym ( jakieś środki do zbijania wagi ). Powinni dać mu bana niech już nie walczy więcej.
  16. OwnedUp

    Boks

    Masternak też ma rekord nabity na ogórach XD, ciężka walka jeśli zaliczy następna przegraną to może popsuć sobie karierę.
  17. OwnedUp

    Boks

    Łatwa walka, Shumenov to niestety dość słaby przeciwnik, zdobył pas przypadkowo. Jeśli faktycznie dojdzie do walki Hopkins - Stevenson ( sorry ale nie wierze w Andrzeja :X ) no to będzie znacznie trudniej i obawiam się, że to będzie koniec Hopka.
  18. OwnedUp

    Boks

    Ogólnie głupi pomysł na walkę miał Bradley, powinien bić się bardziej jak w 1 walce, boksować z Pacem a nie 30 uników i prawy z pół obrotu. Nie wiem zabardzo co chciał osiągnąć bo to że nie znokautuje Paca było wiadome od początku.
  19. OwnedUp

    Boks

    Ja dałem chyba 4 rundy dla Bradleya. Bradley strasznie dziwnie wyglądał mniej więcej od połowy walki jak by się wypomował na początku.
  20. OwnedUp

    Boks

    Nie wiem czy najtrudniejszego pod względem konsekwencji ;p napewno Chavez ma czym przywalić + waży pewnie koło 15 - 20 funtów więcej w dniu walki niż na ważeniu i to jest jego jedyna szansa, nie ma szans wygrać czysto boksersko z GGG. Ward by rozpykał Gołowkina ;p
Back
Top