Wiadomo kasa jest ważna ale jak już ma oferte i to bardzo dobrą, bo kto mu zapłaci więcej niż ruscy, to niech bierze i tyle. Jak nie zawalczy to na pewno nie zarobi więcej niż jeśli weźmie tą walkę. Lepszej oferty nie znajdzie, a ta gadka że pójdzie do pracy to nawet nie chce mi się komentować.