Search results

  1. OwnedUp

    Boks

    Ostatni zarobek ? zapomniałeś o Diablo - Szplika walka 1000 lecia XD
  2. OwnedUp

    Boks

    No niezła bitka była wczoraj w walce Povietkina, dobrze się oglądało.
  3. OwnedUp

    Boks

    Ja Włodarczyka też nie zabardzo lubie jako boksera, już dawno stracił by ten pas gdyby nie to że pierwsza walka z Pallaciosem odbyła się w Polsce, przynajmniej w rewanżu dobrze się zaprezentował. Włodarczyk jest strasznie prosty w swoim boksie z Greenem tak samo miał duzo szczęścia bo jak by...
  4. OwnedUp

    Boks

    Włodarczyk nigdy jakoś specjalnie nie balansował, zawsze siedział za podwójna gardą i czekał na okazję. To jest pięściarz bardzo ubogi jeśli chodzi o poruszanie się, uniki , balans ciałem i między innymi dlatego łatwo go rozpykać na pkt.
  5. OwnedUp

    Boks

    Ciężko żeby nie znał się na boksie skoro sam jest zawodnikiem ;p
  6. OwnedUp

    Boks

    No wg mnie 1 runda może wygrał ale nie można wiecznie na takim "farcie" jechać. Już Green miałby pas jak by odrobine mądrzej zawalczył.
  7. OwnedUp

    Boks

    No to było do przewidzenia tak jak kiedyś już pisałem Włodarczyka łatwo wypunktować, Drozd dobrze przygotowany kondycyjnie. Krzysiek musi jakąś rakiete odpalic nie ma szans na punkty.
  8. OwnedUp

    Boks

    Proksa to dobry bokser z Morą mu nie poszło, ale to nie jest taki lamus jak Kołodziej i Wawrzyk.
  9. OwnedUp

    Boks

    Scurvol on chyba nie płaci za przygotowania i trenerów bo z tego co wiem wiekszość zawodników z Knockout Promotions dostaje miesieczną pensje za trenowanie hehe. Trenera ma z grupy, oni raczej płacą za wyjazdy / kupują suple itp.
  10. OwnedUp

    Boks

    Może faktycznie przez tą kontuzjowaną ręke przegrał, bał się że kontuzja się pogłębi to przyjął bez bloku na szczene
  11. OwnedUp

    Boks

    No niestety movement kobry nie wystarczył XD a tak poważnie to Kołodziej to jakieś drewno bokserskie
  12. OwnedUp

    Boks

    sry za doublepost ale nie zdażyłem zedytować Nie zgadzam się z tym, że Maidana nie mógł Floydowi zagrozić, jak by się trochę otworzył to mógłby się nadzaić na jakiś mocny cios. Nawet raz Maidana trafił mocnym prawym w końcówce 3 rundy, niektórzy po takim ciosie już by leżeli (...
  13. OwnedUp

    Boks

    Wg ciebie Lara punktuje z defensywy ? to jakies brednie, statystyki z walki Lara - Canelo 107 trafionych uderzeń Lary, Mayweather trafił Maidane 166 razy w rewanżu. Statystyki Canelo - Mayweather Money trafia 232 uderzeń czyli ponad 2 razy więcej niż Lara w swojej walce przeciwko Alvarezowi. W...
  14. OwnedUp

    Boks

    Ja nie wiem co ludzie mają z tym uciekaniem hehe nie każdy bokser musi iść do przodu i zbierać na maskę 200 uderzeń w jednej walce. Mayweather kontrolował walkę trafiał ciosy kilka razy Maidana mocno oberwał. Też nie uważam żeby to była najlepsza walka Floyda ale mimo wszystko nie wyglądał źle.
  15. OwnedUp

    Boks

    Sędziowie i tak Maidanie dużo rund dali ;p ja tylko 2 rundy dla Maidany widziałem.
  16. OwnedUp

    Boks

    Szpilka jaki czerwony się zrobił hehe
  17. OwnedUp

    Boks

    Z tego co wiem to bez werdyktu i pewnie nie będą się też młócili zabardzo. Rywal nie walczył 11 lat także taki kabarecik będzie trochę.
  18. OwnedUp

    Boks

    Fonfara podobno podpisał kontrakt z Haymonem hehe. To teraz pewnie będzie regularnie na Showtime.
  19. OwnedUp

    Boks

    Wasilewski pewnie na boksie też trochę zarobił ale nie utrzymuje się z tego, a może raczej nie tylko z tego.
  20. OwnedUp

    Boks

    Po prostu nie przemawia do mnie taki styl boksowania, dobrze że mamy mistrza ale taka prawda że ta waga jest dosyć cienka i tyle.
Back
Top