Jak chcecie szybkiego fixa do buga z expem to wyszedł mod http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/119/? z tego co widzę są tam 3 warianty z expem za wszystko / 20% więcej expa / 20 mniej expa. Exp będzie przyznawany za każde zadanie zielone, czerwone , szare.
Najlepsi w tej kategorii czyli kto ? Cotto który tak naprawdę z wagą 160 lbs nie ma nic wspólnego poza przypadkowym pasem ? Czy jest chociaż jedna osoba która nie zna wyniku walki Cotto - Gołowkin ?
Ward by go załatwił.
Jak Andrzej będzie tak samo sztywny jak w poprzedniej walce to nie ma szans. Trzeba dużo się ruszać i punktować wtedy widzę możliwość na wygranie tego.
Jasne że to był wałek ale z drugiej strony każdy wiedział że jeśli nie będzie KO albo totalnej dominacji to nie wygra tego na punkty. I to nie dotyczy wyłącznie boksu ;p
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.