No właśnie z tym jest problem, że w boksie jest dużo fedaracji, najtrajniejszy będzie Boxrec lub Ring, bo uwzględnia fighterów wg bardziej ogólnych zasad. Co do Mameda to boli mnie to, że Fonfara byl chalangerem do tytułu, a w mediach to odbiło się to dużo gorzej niżę walka Mameda np: z...