Dali Diablo IV w PS+, to sobie to ograłem na PS4 - przygniata mnie ilość niuansów względem D3 i D2, ale fabuła fajna całkiem.
Ktoś grał/gra dalej? Przeszedłem fabułę i trochę nie bardzo wiem co dalej, ludzie gadają, że dopiero w endgame zaczyna się zabawa, ale trochę zielony jestem XD