koledzy, prośba - będę pomagał komuś zrealizować film o uniwersum załęckich + najnowszych kontrowersjach wokoł tych postaci, jeśli możecie - wylistujcie mi największe wg was fikoły jakie odjebali, ciekawostki itp; wiadomo, chodzi o Denisa, Sandrę, resztę rodziny i przyjaciół XD