Joł, jakby ktoś był zainteresowany, to 12 maja będę w Warszawie robił krótki open mic przed występem Marcina Chmiela i Amadeusa Cichulskiego (młodzi, zajebiści komicy, niestandardowe poczucie humoru, zwycięzcy swoich odcinków Masz Minutę), popierdolę trochę o byciu boomerem po 30tce, moim psie i...