Też jestem zdania że wałka nie było. Sam punktowałem na remis ale np. gdybym 7 rundę która miała dość niejednoznaczny przebieg zapisał na konto Beterbieva to wyszłaby mi jego wygrana. Ogólnie mega szacun dla Rumcajsa że wieku prawie 40 lat i po licznych kontuzjach dał wyrównaną walkę jednemu z...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.