Search results

  1. lukaszwsk

    Boks

    116-112 x 2, 115-113 Inoue. Zasłużona wygrana
  2. lukaszwsk

    Boks

    11 zdecydowanie pod dyktando Inoue. Nakatani chyba dalej odczuwa to zderzenie głowami
  3. lukaszwsk

    Boks

    Nakatani sie przebudził. 8,9,10 dla niego. Szkoda tego zderzenia głowami
  4. lukaszwsk

    Boks

    Po siedmiu rundach wyglada to tak jakby Inoue miał sytuacje pod kontrolę i zaczał sie już dobierac do Nakataniego
  5. lukaszwsk

    Piłka nożna

    Masakra, jaki ręcznik. Real znowu gra przeciwko Kariusowi
  6. lukaszwsk

    Piłka nożna

    gościu chciał być jak Kostyra ale coś mu nie wyszło
  7. lukaszwsk

    Gierki od FromSoftware i inne soulsborne

    to jak sobie przemyka miedzy atakami mieczem Quelaag albo kreci sie wokoło Manusa wygląda tak jakby miał hit-klatki wyłączone
  8. lukaszwsk

    Red Dead Redemption 2 - wracamy na dziki zachód!

    Obie gry siebie warte, ten sam poziom casualowosci. Przecież w Tsushimie kunaie i bomby trywializują rozgrywkę w podobnym stopniu co dead eye w RDR2. W GoT ma sie wrażenie że walka na katany jest dodatkiem do przedmiotów rzucających a nie odwrotnie.
  9. lukaszwsk

    Formuła 1

    Byłby niezłe jaja jakby młokos objechał Jerzego i zdobył mistrzostwo, choc szczerze bardzo wątpię w takie rozstrzygniecie. Pewnie na przestrzeni całego sezonu solidność Russela przeważy nad nierównym i nieobliczalnym Antonellim.
  10. lukaszwsk

    Formuła 1

    Ogólnie wygląda to bardzo dobrze jesli chodzi o walkę na torze. Szkoda tylko że stawka nie jest bardziej zbita i różnice w osiągach miedzy bolidami są tak duże. Na obecną chwilę mamy wyraźnie najlepszego Mercedesa, później niezagrożone drugie Ferrari następnie reszta zespołów ze środka stawki no...
  11. lukaszwsk

    Formuła 1

    Na oficjalnym kanale F1
  12. lukaszwsk

    Formuła 1

    Sezon sie skończył zanim na dobre sie rozpoczął. Nie ma to jak jeden Team jest szybszy od pozostałych o sekundę na okrążeniu, jak to ma tak dalej wyglądać to pierdole oglądanie F1 w tym roku
  13. lukaszwsk

    Gierki od FromSoftware i inne soulsborne

    Najlepsze parowanie chyba ma Lies of P, bo tam nie można bezmyślnie spamowac bloku. gdzie kolejne bloki po sobie maja już nieaktywne klatki
  14. lukaszwsk

    Piłka nożna

    Lampard zjada w prawie każdej statystyce Gerrarada, powiem wiecej żaden inny środkowy pomocnik nie wykręcał takich liczb jak Lampard
  15. lukaszwsk

    Elden Ring

    Niedawno drugi raz przeszedłem DLC do Eldena. Za pierwszym razem przechodziłem dodatek używając Bloodfiend's arm i się kompletnie przejechałem po bossach (jedynie Radahn okazał wyzwaniem), wiec uznałem że wypadałoby tym razem zagrać jakąś mniej zepsutą bronią. Pomyślałem sobie, że może tak by...
  16. lukaszwsk

    Piłka nożna

    Nawet lepiej dla Realu. Mbappe będzie miał jeszcze dodatkowe 2 mecze żeby jeszcze bardziej wyśrubować rekord bramek
  17. lukaszwsk

    Wasz G.O.A.T

    God of war 3 - grałem, oczywiście znakomita gra, jakbym rozszerzył ranking o kolejne 10 miejsc to pewnie by sie załapał
  18. lukaszwsk

    Wasz G.O.A.T

    mała aktualizacja po ograniu kilku tytułów 1. Sekiro 2. Elden Ring 3. Bloodborne 4. Dark Souls 3 5. God of War 6. God of War Ragnarok 7. Resident Evil 4 Remake, 8. Lies of P 9. Cyberpunk 10. Batman Arkham Knight i tak na dzień dzisiejszy wygląda moje Top 10. Większość to gry w których się...
  19. lukaszwsk

    Clair Obscur 33

    Za pewne fajna gierka to musi być, szkoda tylko że walka jest tu turowa. Ta kto może bym pograł
  20. lukaszwsk

    Gierki od FromSoftware i inne soulsborne

    a żeś sie przelevelował. Na 90 lvl to ja zazwyczaj kończę DLC. Sporo świń musiało zostać ubitych
Back
Top