Search results

  1. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Od jakiegoś czasu w Chopperze płaci się z góry, bodaj 200zł, później jest to do wykorzystania na miejscu.
  2. mewson

    Seriale

    Obejrzałem pierwszy odcinek "Chernobyl'a" i w 100% zgadzam się z tym co napisałeś.
  3. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Ile ma wzrostu?
  4. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Ja wstępnie na tak, nie jestem w stanie obiecać, bo mi dziecko w domu płacze:blank:
  5. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Do półciężkiej muszę 10kg, ale w dół mordo:juanlaugh:
  6. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Mi do półciężkiej jeszcze 10kg brakuje... :childcry:
  7. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Całe życie na redukcji! :devil smile1: Więcej niż Bastek. Chujowo, zawsze się dobrze pośmiać z grubego:korwinwhat:
  8. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Spoko, tylko @Gaara lata w wadze ciężkiej z wrocławskiego towarzystwa. Tak to jest jak się w jewro zarabia:boss:
  9. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    I tak każdy pił krafty po 12zł:boystop: Tytus za winklem pewnie Dom Perignon siorbał... Dodam jeszcze, że w Chopperze jest spoko tatar. Wkurwia mnie tam tylko rozbieżność w wielkości porcji (mjenso!)
  10. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    W Chopperku byłem 100x, żarcie ok, piwo czeskie, porcje fest kurwne (lokal nastawiony na to, żeby skasować za jadło jak najwięcej, widzę że znów podrożało tam jadło:lol:, ale przynajmniej napierdolą na talerz srogo) Szkoda, że tak bardzo na szybko, ale jest opcja że będę:baldwinwhiskey:
  11. mewson

    Seriale

    Brzmi przechujowo.
  12. mewson

    Doping, sterydy i inne środki

    Nie bawiąc się w aptekę: hcg, ia i test w niskiej dawce, to ok. 100-120zł miesięcznie.
  13. mewson

    Akop "kapok" Szostak w UFC

    Kto by pomyślał, brawo kołpak:penn:
  14. mewson

    Seriale

    Al-jazeera. Parafrazując klasyka: SUPER SPOILER KURWO:bad:
  15. mewson

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    Właśnie przypomniałeś mi właśnie, że miałem obejrzeć "The Man from Nowhere":pray:
  16. mewson

    Seriale

    Chcesz powiedzieć, że poza pierwszym sezonem i częściowo drugim fabuła serialu mocno pokrywa się z książkową? Widać jak się interesujesz:matt:
  17. mewson

    Seriale

    Czyli uważasz, że serialowo logiczny i rozrywkowy był tylko sezon pierwszy?:najmancoty:
  18. mewson

    Seriale

    No jak ktoś szuka logiki lvl hard w serialu, który ma zapewnić rozrywkę, to może faktycznie być rozczarowany... :beczka: Dla mnie to lekka, odmóżdzająca intryga ze świetną realizacją i tyle. Nawet mało sensowne niektóre odcinki nie zaburzą mi pozytywnego odbioru, bo nie siedzę jak na szpilkach...
  19. mewson

    Browary i inne towary

    O, to to to!
  20. mewson

    Seriale

    Chuja tam, wzięty sposobem oczywiście zasnąłem i obejrzałem dopiero teraz :beczka: Jeszcze mnie tak nie pojebało żeby się żenić:korwinlaugh:
Back
Top