Można też założyć biznestanka na siebie, nawet nie mając firmy i mieć 4gr zniżki zawsze. Sam korzystam z "firmowej" karty gdzie miesięczny limit wyrabia sporo osób, więc też zawsze mam 8gr zniżki na każde paliwo u tych jebanych zdzierców:confused:
Pany, szukam nowego telezora do salonu (chuja się oczywiście znam), oto me wymagania: qled, 65 cali, 120hz. No i najlepiej do 8-10k.
Preferowany Samsung, bo nie zawodzi mnie w kwestii elektroniki.
Coś takiego może? SAMSUNG QE65Q9FNA?
Dom z papieru mnie mega rozczarował. Ja rozumiem, że rozrywka i ogólnie bzdury w chuj, ale akurat scenariusz tej produkcji, to trochę zbyt wiele. Drugi sezon ledwie zmęczyłem, trzeciego chyba nawet nie ruszę.
Różnicy między formami kreatyny, pod względem wpływu na retencje wody, (ani w ogóle jakichkolwiek poza redukcją większej ilości banknotów w portfelu) nie zauważysz.
Nie wiem czemu takie pytania w temacie o dopingu. Jeden chuj którą kreatynę weźmiesz, mono jest najtańsze i imo najlepsze. Mięśnie w większości składają się z wody i kreatyna zwiększa jej gromadzenie w mięśniach. Co do stosowania, to na kreatynie możesz lecieć jak długo zechcesz. Przestaniesz...
Zbyt wiele mi to nie mówi... Ile mg?
@edit, dobra mam.
Czyli bierzesz 15mg dziennie, to mikrodawka.
Ziomek leci 100mg dziennie i twierdzi, że czuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, lepszy sen. Drogo porządna suplementacja wychodzi niestety.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.