Na siłce Jusiela. Może laska ważyła trochę więcej, ale na kiju miała 2x czerwone i 1x żółty - żeliwne eleiko, nie żadne bumpery (których używają bastki siłowni robiąc klatę, fitmamy i dwuboiści, dwa ostatnie przypadki akurat są uzasadnione) co sugeruje @Scurvol. Jedyne co mogło mniej ważyć to...