Tak zupełnie serio, to wezmę tego siajomi pod uwagę.
@Olo
Rozważałeś może jakieś droższe/lepsze modele? Wiesz czy warto dopłacić do jakichś lepszych ficzerów?
Panowie, krótka piłka. Nie znam się w chuj, a chciałbym jakiegoś fajnego robota do sprzątania chaty. Najlepiej jakiś dobajerzony, żeby robił jeszcze kawusie i loda (dziewczyna ząbkuje:sad:)
Budżet z grubsza dowolny, chociaż wolałbym nie wyjebać 4-5tys+ na piździka do zamiatania podłogi. Może...
Spacer jednorącz jest lepszą wersją, bo aktywuje mocno skosy i stabilizatory. Co do progresu, to liczy się technika. Nie chodź z ciężarem wygięty. Jakie masz problemy z techniką? Może po prostu tylko chwyt puszcza?
Pany, jakieś sensowne cichobiegi na lato? Mam New Balance 247 i DC Heathrow, i coś podobnego chciałbym dorwać. W sensie przewiewne i żeby były bez neonów/laserów.
Jeszcze pytanie do @Evo
Zanim serwery pierdolnęły przewinął się tutaj (o ile dobrze pamiętam) polecany przez Ciebie model Seiko...
Z pewnością! W końcu wiemy jak eliminacja mleka z diety wpłynie na zdrowie @marcinos, tym bardziej iż sam "poszkodowany" nie widzi złego wpływu na organizm.
Słowa klucz: "deficyt" i "nadwyżka". Proste jak jebanie.:travolta:
Uwielbiam hiperbolizowanie wpływu produktów spożywczych na hormony:lol:
Jedyne na co patrzysz, to na kcal i makrosy. Jeśli waga schodzi, to po co odmawiać sobie jakichś przyjemności z diety?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.