Search results

  1. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Ja już spałem :childcry:
  2. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    No i prowokujesz.
  3. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Dla kogo?
  4. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Gorzej:beer:
  5. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Aktualizować mi sherdoga skurwysyny.
  6. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Weź wypierdalaj.
  7. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Spokojnie, nie ma z nami amatorów :bayan:
  8. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Chujowe stary, ale damy radę.
  9. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Stary, coś Ty kurwa wysłał?
  10. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    @respect smaruje się masłem na tarasie i krzyczy że jest pojebany:confused: Właśnie tak jest bogato.
  11. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Dobrze, że przynajmniej powiadomili kurwie. Koryto jakieś ogarnąć można wcześniej jak Wam pasuje i pójść się najebać tam, gdziekolwiek puszczą KRS1.
  12. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    W sensie, chcesz iść pić już najebany? That's the spirit!
  13. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    W naturze :kissed: Mam złe wieści, jestem we Wrocławiu i wygląda na to, że się stawię.
  14. mewson

    Sprzedam dwa bilety na płytę KSW 49 3 rząd.

    Ło jezu, do portfela nikomu nie zaglądam, ale wyjebać tyle na bilety do cyrku... :juanlaugh: W sumie też jestem trochę popierdolony, bo raz wydałem na ten kabaret 500zł za dwa bilety:rowerek: Ty zostaw ten hajs lepiej na wutkie w sobotę, bo się przyda:baldwinwhiskey:
  15. mewson

    Seriale

    Rozpierdol to dopiero zrobi ekranizacja postapokaliptycznej wizji miasta "Sanok"... Dogasające, osrane zgliszcza płonących sof na osiedlach, żądne mordu, oszalałe, srające ocalałym z katastrofy do dup zmutowane gołębie, dziury w asfalcie... oraz masa innych zagrożeń w rozjebanym Sanoku...
  16. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Plot twist lepszy, niż w grze o tron:penn:
  17. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Ja tam po pijaku jestem aniołek, w razie czego się dostosuje:shy:
  18. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Wyślij im 5zł i zatytułuj przelew "co łaska". Później tam wpadniemy i zrobimy rozpierdol jak nie dadzą najlepszego stolika:lol:
  19. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Rozumiem. Mogę przelać kwotę za siebie, chociaż jeszcze nie wiem czy na 100% będę mógł wpaść. Najwyżej się półdarmo najebiecie:lol:
  20. mewson

    Akop bije - Wrocław pije!

    Tak było w nowy rok i kelnerka mówiła, że od jakiegoś czasu tak u nich jest. Na 5-6 osób, które pewnie będą, opłaca się rezerwować tylko jeśli macie potrzebę siedzieć koło tv.
Back
Top