Search results

  1. Laikike1

    Nowe gwiazdy, nowa krew, potencjał marketingowy zawodników w KSW

    A co zrobią ? Przepiszą firmę na dzieci ?
  2. Laikike1

    Nowe gwiazdy, nowa krew, potencjał marketingowy zawodników w KSW

    Przecież tłumaczę wam od ładnych kilku lat (chuj, że konto mam krócej), że Panowie Kawulski i Lewandowski traktują ksw jak dojną krowę. Plan jest taki aby wydoić ile się da i zwinąć/odsprzedać biznes. Przyjdzie Kawul do Borka na kanapę i opowiada głupoty o "odpowiedzialności za dyscyplinę"...
  3. Laikike1

    Nowe gwiazdy, nowa krew, potencjał marketingowy zawodników w KSW

    Co zaznaczyłeś w ankiecie @Viser ?
  4. Laikike1

    Piłka nożna

    Mój dom.
  5. Laikike1

    Konkurs! Wytypuj wynik walki Karoliny Kowalkiewicz z Rose Namajunas!

    Rose decyzja 30-27, 30-27, 30-26
  6. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    marcowego*
  7. Laikike1

    Legenda mma obchodzi dziś urodziny!

    Artur Sowiński (ur. 26 marca 1987 w Radzionkowie) Dementuje.
  8. Laikike1

    UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

    Ten finał idealnie obrazuje z jakim podturniejem mieliśmy do czynienia. Zdelegalizować piłkę reprezentacyjną i zostawić aby Premier League. Panie Zlatan, Panie Jose. Czekam
  9. Laikike1

    Niemiec płakał jak sprzedawał

    O ile pana Piotra bardzo szanuję tak nie rozumiem fascynacji(dobre słowo ?) Narkunem i Materlą. Pierwszy w każdym możliwym wywiadzie stara się przekonać o znaczeniu "paska" KSW i że trenował całą karierę by owy "pasek" zdobyć :DC:. Drugi natomiast przekonuje w Puncherze u Borka, że chce mieć...
  10. Laikike1

    Zajebiście mnie cieszy, że...

    Wyłącznie.
  11. Laikike1

    Zajebiście mnie cieszy, że...

    Naszym. Popularność nie wpływa na to czy jesteś z podziemia czy nie. Dla przykładu: Nas jest podziemnym raperem. Dziwne co nie ? Jestem.
  12. Laikike1

    Zajebiście mnie cieszy, że...

    3 zwroty na AF napisane. Wyszło mi. Nara @JanuszWanZant
  13. Laikike1

    UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

    Ciebie spytam, bo jesteś jednym z bardziej ogarniętych 'piłkarsko' na cohones. Od tygodnia się zastanawiam kto jest obecnie najlepszym ŚO na świecie. Zastanawiałem się czy Boateng czy jednak Bonucci, stanęło na Włochu. Ty jak uważasz ? Może masz inny typ.
  14. Laikike1

    Norbert Węgrzyn w Pytanie na śniadanie

    44 kg czystego mięcha :facepalm: Nie szkoda tak ?
  15. Laikike1

    Piłka nożna

    Z ręką wiadomo gdzie !
  16. Laikike1

    Piłka nożna

    Zdrowyś Zlatan łaski pełen
  17. Laikike1

    UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

    Fejk ! Przecież my nie mamy głowic nuklearnych !!
  18. Laikike1

    UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

    Nie chcę wyjść na hejtera, ale mógł Nawałka zachować zmianę bramkarza na koniec. Na 10 strzelanych karnych Fabiański ani razu nie rzucił się w dobry róg. Nie mówię o bronieniu, mówię o rzuceniu się w dobry róg.
  19. Laikike1

    Piłka nożna

    Kibic United ? :beer: Jak byłem dla Ciebie niemiły na czaciku podczas oglądania UFC to przepraszam. :evil::evil::evil:
Back
Top