Jedno to umiejętności, drugie to obycie, a trzecie po prostu kwestie, których nie wytrenujesz. Mnie na przykład sporo czasu zajęło to, żeby nie zamykać się w sobie jak mi zaczyna źle iść zbieram sporo ciosów, zresztą do teraz jak mam dłuższą przerwę od samych sparingów i dostanę luja ogłuszacza...