Search results

  1. Bolt

    Muzyka

    Ktoś poza mną i @DickNiaz będzie na offie?
  2. Bolt

    Yair Rodriguez - gdzie go widzicie za 3 lata?

    Jest okej.
  3. Bolt

    Muzyka

  4. Bolt

    Sto lat, Baronie Promilu!

    Najlepszego!
  5. Bolt

    Mindset

    Jedno to umiejętności, drugie to obycie, a trzecie po prostu kwestie, których nie wytrenujesz. Mnie na przykład sporo czasu zajęło to, żeby nie zamykać się w sobie jak mi zaczyna źle iść zbieram sporo ciosów, zresztą do teraz jak mam dłuższą przerwę od samych sparingów i dostanę luja ogłuszacza...
  6. Bolt

    Ulica #BigCohones

    Pokażę Ci śląską stójkę na offie.
  7. Bolt

    Tanio skóry nie sprzedam

    Trzeba odsiać ziarno od plew.
  8. Bolt

    Tanio skóry nie sprzedam

  9. Bolt

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    "Rękopis znaleziony w Saragossie". Ależ to jest cudo. Muszę w te pędy ponadrabiać inne filmy Hasa, bo "Sanatorium..." również było świetne. No i zekranizował moje ulubione polskie książki.
  10. Bolt

    Urodziny najważniejszego prezesa w MMA

    Stówa, hajs, kapitalizm i tak dalej. No i życzę Ci wspaniałego prezentu - żebyśmy walnęli jakieś piwo przy zlocie albo koncercie.
  11. Bolt

    Pogotowie informatyczne

    Kumpel ruszył na studia jako samouk. Mówi, że wiele się nie nauczył przez te dwa lata, natomiast teraz robi w firmie zajmującej się programowaniem za całkiem ładny piniondz.
  12. Bolt

    Tanio skóry nie sprzedam

    Taki gość od splitów, Edgar przez niego czapką rzucał :(
  13. Bolt

    Tanio skóry nie sprzedam

  14. Bolt

    Sekretny plan McGregora na walkę z Diazem.

    Zobaczymy.
  15. Bolt

    Sekretny plan McGregora na walkę z Diazem.

    Masta to jedyny z wyznawców Conora, którego nie tyle szanuję, co wręcz respektuję.
  16. Bolt

    Muzyka

    Post punki plus seryjni mordercy = wygryw
  17. Bolt

    Muzyka

    Polecam "Oberki do końca świata" Szostaka, jeżeli lubisz prozę i trawisz rzeczy z pogranicza realizmu magicznego. Świetna książka mocno łącząca się z "muzykowaniem po domach" i ludową, zamierającą tradycją.
  18. Bolt

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Jak ktoś nie weźmie "The Line", a nie ma/nie grał, ten zasługuje na jakąś karną rangę. Wybitna gra. U mnie na tapecie Ronin. Sympatyczne indie - trochę jakby Mark of the Ninja zrobić w turach. Niedopracowane to miejscami, ale szanuję.
  19. Bolt

    Muzyka

    Cieszę się, że mój ulubiony użytkownik słucha moich linków :D
Back
Top