To po co Ci laptop do tego? Poczekaj az wyjdzie Wiedzmin, kup sobie PS4 na 3 miesiace i pograj jak czlowiek na duzym ekranie w obie gry. Potem odsprzedasz z niewielka strata i pieniadze zostaja w kieszeni.
Mount and Blade tak jak Wewiur pisze :D Singleplayer jest daremny, to tylko slaba rozgrzewka. Sztuczna inteligencja jest kiepska i licza sie tylko cyferki. Multiplayer to z kolei masakra dla ludzi lubiacych rywalizacje :D
Napotykam dwie sprzeczne informacje. Jedna mowi, ze w zapsach w stylu wolnym przy przewadze 6 punktow sedzie konczy runde. Druga z kolei mowi, ze przy przewadze 10 punktow sedzia konczy mecz.
Edit.
Znalazlem chyba, 10 punktow, bo zmienili zasady.
W zapsach w stylu wolnym, jesli jeden zawodnik uzyska przewage 10 punktow to wygrywa caly mecz(wikipedia). To sie liczy tylko przewaga w aktualnej rundzie, czy wliczone sa tez punkty z poprzedniej rundy?
Są tu jacyś spece od zapasow? W stylu wolnym, po udanych obaleniach za jedną noge w jakich pozycjach zazwyczaj lądują zawodnicy? :)
-żółw
-"boczna"
Co jeszcze?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.