się nie zdziw jak po tym rebrandingu czy jak oni to nazwali "prelaunchu" będzie spadek, ja już jakiś czas pozbyłem lisków, teraz czekam aż cena spadnie i będę szukał dołku ;o
jeśli chodzi o kupowanie altów był tu już temat poruszony kupujesz eth na takim abushift i potem sobie przesyłasz na binance i kupujesz co tam chcesz
co do trzymania krypto to niestety do każdego alta musisz pobrać portfel i do każdego wygenerować klucz prywatny czy tam seeda.
jeśli to nie są...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.