jak odpadniemy w grupie to Czesław poleci, taka tradycja, no i presja mediów będzie przeogromna, a po drugie pzpn nie ma ostatnio za dobrej passy, to nie będą chcieli bardziej się kompromitować. Takie moje zdanie.
tam jest nowy trener, więc pewnie będą się chcieli przed nim pokazać, tym bardziej gdzie ż żydkami im nie wyszło.
PS. Jakub Świerczok zawieszony za doping na 4 lata:siara:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.