Ja po zdobyciu drugiego kyu w japońskim jujitsu, zapisaniu się na kickboxing i odkryciu MMA z dziecięcym wręcz płaczem stwierdziłem, że te wszystkie lata na nabijanie pasów powinienem był poświęcić na boks albo zapasy :(
Przeczytane i jedyna uwaga, która mi się nasuwa - naprawdę drobna - to może ciut luźniejszy styl pisania w miejsce bardzo dokładnego streszczania walk. Zaznaczam jednak, że obecna forma też mi się bardzo podoba.
To jest przeróbka "prawniczej" pasty, zresztą też autorstwa tego fanpejdża, tylko, że oryginał (poza jeszcze paroma kosmetycznymi drobiazgami) kończy się "I ZAJMUJESZ SIĘ SPRAWĄ GARAŻU PRZY BLOKU" czy jakoś tak.
Niech obije jakiegoś gościa z końca top w efektownym stylu i przejdzie na emeryturę. Piszę to jako człowiek, który zaczął oglądać MMA od hajlajtu Andersona i walki Cerrone - Varner.
Również byłem tylko na chwilkę, następnym razem pewnie będę na dłużej. Fajnie było się przywitać czy poznać parę osób - do Ciebie piję :mamed: @MysticBęben - czy dowiedzieć się, że piszę na jednym forum z Adrianem Zandbergiem.
Skończyłem "Sandmana", mocno konkret. Na komiksach się nie znam zupełnie, mam na oku "Rorka" na kiedyś tam, ale to raczej jak będę miał piniondza spory nadmiar, bo ponad stówa za album to jednak trzy - cztery książki są.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.