Search results

  1. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    Tak kończą frajerzy odchodzący z MMACartel
  2. Laikike1

    Pogotowie informatyczne

    Kompa do gier. Głównie do CS:GO, ale również innych tytułów. Proszę o opinię. Komp ma być "na poziomie" na kilka lat. Nie chcę wymieniać co pół roku części, bo będą już za słabe. Procsor: https://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-6500-3-2ghz-6mb-box-bx80662i56500-757623/ Chłodzenie...
  3. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    @Comber TSH mam 3,5 chyba (kartke u dietetyczki zostawiłem). Wskazuje na niedoczynność tarczycy ? Ferrytyna 15 a widełki od 50 chyba w górę szły. Co to może oznaczać ? Żelazo w normie: 111
  4. Laikike1

    Piłka nożna

    Ale Ławkowiak zjebał z wyborem klubu. Nic nie ujmując, ale Veratti klasa światowa, Matudi klasa wyżej, Motta ulubieniec wszystkich trenerów świata i Rabiott nadzieja francuskiej piłki i ulubieniec szejków. Marnie to widzę, mimo dzisiejszych 45 minut. Taka Sevilla, Liverpool czy Borussia to klubu...
  5. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    http://www.mmanews.pl/2016/09/damian-grabowski-przygotuje-sie-do-trzeciej-walki-w-ufc-za-granica/ Joe Silva czyta cohones :applause: Co za wstyd. Matchmaker musi nakazywać zawodnikowi przygotowania w dobrym zagranicznym klubie, bo sam zawodnik nie dostrzega swojego położenia. No parodia.
  6. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Zrób badanie TSH. To z krwi sie robi. Są widelki od 2 do 5,5 chyba. Ja mialem 3,7 wiec teoretycznie w normie ale powiedziała ze powyżej 2,5 zaczynamy podejrzewać, bo te widełki to chuj. Ma te kursy Mauricza to jej wierzę.
  7. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Czyli śmiało mogę żreć ile się da, a jak ktoś nazwie mnie grubasem to powołam się na chorobę. Brzmi zachęcająco.
  8. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Rak to tam chuj. Lewactwa bym nie wytrzymał.
  9. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Mi dietetyczka(chodzę kurwa) powiedziała wczoraj, że moje wyniki krwi świadczą o niedoczynności tarczycy, ale nic pewnego. Może od tego się nie umiera jak od Boreliozy, ale łap na pocieszenie @MysticBęben
  10. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Goście po miesiącu na siłowni zakładający bluzki na ramiączka aby podkreślić swoją "muskulaturę". Wyglądasz jak ulana świnia, to po miesiącu dalej jesteś kurwa ulaną świnią. #NieMamNicDoGrubych
  11. Laikike1

    Kącik hip-hopowy. #rapsy

    Dzięki Mati.
  12. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Nowy wygląd forum. Przelew z KSW nie przyszedł, że tak na kolorach oszczędzacie ?
  13. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Żona
  14. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Mecz Polska vs Kazachstan. Ile kurwa można gadać o tym samym.
  15. Laikike1

    Rozpiska Kto wystąpi na gali w Nowym Jorku? Fantasy matchmaking UFC 205

    Myślę, że "nowy", dobry kondycyjnie Daniel jest w stanie skopiować taktykę i występ JDS z Zagrzebia.
  16. Laikike1

    Rozpiska Kto wystąpi na gali w Nowym Jorku? Fantasy matchmaking UFC 205

    Wielki kloc, z ktorym mobilny na nogach Daniel nie stoi na straconej pozycji. Nie widzę tu potencjału na morderstwo.
  17. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    http://www.mmanews.pl/2016/08/mateusz-gamrot-najwyzej-oplacanym-zawodnikiem-ankos-mma/ Wspaniale. Jakby komuś brakowało ambicji sportowych to do Pana Mateusza. Ma dużo, to się podzieli.
  18. Laikike1

    Nowe gwiazdy, nowa krew, potencjał marketingowy zawodników w KSW

    Jak będziesz w Anglii to zapraszam na wódkę.
Back
Top