Search results

  1. Laikike1

    Potencjalni przeciwnicy dla Borysa

    Dzięki za odpowiedź. A i 3 pytanie: Dlaczego jesteś fanem Krzysztofa Jotko ? #Sajko
  2. Laikike1

    Potencjalni przeciwnicy dla Borysa

    Trochę nie w temacie, ale pozwól, że zadam 2 pytania. 1. Fishgold do waszej 145 realny ? 2. Czy walczycie z Bellatorem o ciekawych zawodników odchodzących z UFC ? Składacie im w ogóle oferty ?
  3. Laikike1

    Potencjalni przeciwnicy dla Borysa

    KSW KONTRAKTUJE RYWALI ŻEBY ICH MISTRZOWIE WYGRYWALI. KSW NIE JEST ZA PRAWDZIWYM SPORTEM. UFC/PLMMA = SPORT UFC UFC UFC PLMMA UFC UFC
  4. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    Ktoś tu podobno nie zagląda :mamed:
  5. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    "Były Mistrz kategorii, w której ostatnio walczył Conor McGregor ogłosił chęć powrotu" Nie spierdol tego.
  6. Laikike1

    Popek na tarczach u Różala

    Każda walka/runda zaczyna się w stójce. Ciężko jest próbować obaleń i klinczu gdy panicznie boisz się przyjąć cios.
  7. Laikike1

    Popek na tarczach u Różala

    Oczywiście, że Pudzian jest faworytem. Nie wierzę jednak w to, że na treningach robił więcej niż absolutne minimum. Od walki z Najmanem mija 7 lat, a Pudzianowski dalej potrafi jedynie łapać i rzucać. Szympansa byś więcej nauczył w 7 lat.
  8. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Do rzeczy. O czym chcesz ten wywiad ?
  9. Laikike1

    Popek na tarczach u Różala

  10. Laikike1

    Co trenujecie ?

    Conor McGregor -
  11. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Pierdolone skurcze. W brzuch i uda. Zasnąć nie idzie.
  12. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    Poświęciłem 5 minut swojego cennego(co ja pierdolę) czasu na wystalkowanie owej "gwiazdy". Po 3 minutach znalazłem cover jej przeboju wykonany 10 razy lepiej od oryginału. Na mój gust to chujowo o niej świadczy.
  13. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    I na tym się teraz wykręca rekordy PPV ? Pojebany ten świat.
  14. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    Powinienem ją znać ?
  15. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Jeżeli zajęcia nie są rozjebane po całym dniu to nie widzę wad. Zaleta jest jedna i wystarczająca: nie płacisz za studia i możesz pracować.
  16. Laikike1

    Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

    Wołyń. Ktoś widział ? opinie.
  17. Laikike1

    III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

    Dzie ?
  18. Laikike1

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-ford-focus-2002-rok-1-6-zobacz-jaki-ID6yAm0Z.html#1148c605e8 Dla Kobiety(starszej) do pracy. Szybkie opinie ;> Do pracy ma ok 10 km
  19. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    remisie*
  20. Laikike1

    Seriale

    Włączyłem Parks and Recreation. Pierwsza wypowiedź Rona i myśl: " Ale naczelnemu by gość przypadł do gustu" Później powiązałem go z Twoim avatarem :D @Jakub Bijan
Back
Top