Search results

  1. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    Przykra sprawa. Muszę odwołać swój przyjazd. Bliski członek rodziny źle się poczuł i trafił do szpitala. Nie mam siły na oglądanie czegokolwiek. Podaj nr konta Muras to zapłacę za swoje miejsce i ogólny rozpierdol. Przepraszam.
  2. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    Opowiadałem wam kiedyś jak studentka 5 roku pedagogiki(współlokatorka) rozmawiała z chlopakiem przez Skype i sie chwaliła, że znalazła zajebisty sposób na nudę w pracy(na sluchawie robiła)? Otóż moi drodzy owa studentka(buziaki Agata) postanowiła sobie liczyć godziny pracy. No ale, ze nie jest...
  3. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Chcesz mi teraz wmówić, że MMAkłowicz to nie Robert? Wstawiał zdjęcia z podróży, z rybą, na jachcie. Nie ma szans żeby był fejkiem. Edit: Przegapiłem swój przystanek. Dzięki kurwa.
  4. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Orest było zajęte.
  5. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Taka prawda.
  6. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Licealistki w komunikacji miejskiej opowiadające koleżankom o swoich "problemach życiowych" i despotycznych rodzicach. Biłbym po twarzy dla uczłowieczenia
  7. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    1:53 ŚMIECHŁEM SROGO
  8. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    Wiedziałem. Przecież Popek wstaje rano i na trening zapierdala.
  9. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    Mam jakiś o 23:00 na Centralnym. Coś za krótko jednak jedzie. Żebym się na jakieś pendolino nie wjebał, bo miliard zapłacę.
  10. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    No jak jest miejsce siedzące (lubię siedzieć) to będę. Jakby ktoś z dworca odebrał to nice by było. Wrócę do domu to sprawdzę pociąg.
  11. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    Jest jeszcze slot ?
  12. Laikike1

    [Felieton] #1 Analiza fana mma - Pracownik

    Wolna szmata.
  13. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    http://strefasztukwalki.pl/wywiady/krzysztof-jotko-dla-ssw/ #TeamJotko
  14. Laikike1

    [Felieton] #1 Analiza fana mma - Pracownik

    Nawet mój skurwiały Ferdinand ? Tak, grałem kiedyś w WoT.
  15. Laikike1

    Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

    + Edit: To znaczy "obecny".
  16. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Miałem kiedyś kolegę. Wykończyły go narkotyki, przemyt i sutenerstwo. Zaczęło się od diety.
  17. Laikike1

    Zajebiście mnie cieszy, że...

    Zara trening. Widziałem spoko przejście do kimury na necie. Będzie próbowane.
  18. Laikike1

    12-1, czyli dlaczego 13 dzień tego miesiąca będzie pechowy.

    Hola Hola! Czy ten "sik" nie był aby przypadkiem "cienki" ?
  19. Laikike1

    Co mnie wku*wia

    Uroczystość rodzinna 13.11 No chyba ich pojebało z tym terminem.
Back
Top