Search results

  1. Laikike1

    Zdjęcie dnia: Anja Rubik na kolanach Luke'a Rockholda.

    Lisa Ann? Bez kutasa w buzi nie jestem pewien.
  2. Laikike1

    Zdjęcie dnia: Anja Rubik na kolanach Luke'a Rockholda.

    Dobrze, że cycuszki małe. Dużymi mogłaby znokautować.
  3. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    UFC WRACA DO POLSKI http://www.mmanews.pl/2017/03/druga-gala-ufc-w-polsce-z-data-21-pazdziernika-w-ergo-arenie/
  4. Laikike1

    Polskie MMA - ranking popularności na Facebooku

    Asia nie jest obecnie związana z żadnym managementem, więc raczej dobrą decyzją było wyjebanie Okamury, a nie zasługa innych.
  5. Laikike1

    Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

    Trzymaj je dla mnie ok? Pogadam z kobietą i się jutro do Ciebie odezwę.
  6. Laikike1

    Kącik hip-hopowy. #rapsy

    "Pytasz mnie czy rozjebałem? Pewnie kotku, że rozjebałem"
  7. Laikike1

    Tanio skóry nie sprzedam

    Małaszyński to jednak niedoceniany aktor. W 2-sekundowym filmiku potrafił zagrać chujowego aktora. Szanuję
  8. Laikike1

    Przerabialnia Cohones

    Tobą
  9. Laikike1

    Przerabialnia Cohones

    Jak byłem dla Ciebie niemiły to przepraszam. Bardzo dobre.
  10. Laikike1

    30 000 postów - propozycje nazwy rangi.

    Gronostaj
  11. Laikike1

    Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

    Kurwa. Zajęte obok was. Edit. Na KSW pilnują swoich miejsc, czy da radę przeskoczyć na inne miejsce w obrębie jedngo sektora?
  12. Laikike1

    Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

    Możesz jeszcze raz wrzucić grafikę? Nie działa.
  13. Laikike1

    Bonus lepszy niż Conor.

    Za duża siła ciosu u Bonusa. Musieli jakoś ochronić Bodychrista.
  14. Laikike1

    Newsy MMA Userów

    Dawno nie słyszałem tak drętwego wywiadu. "Dziennikarka" chyba świeżo po wylewie. Żałuję, że Mamed jak na dobrego muzułmanina przystało jej nie przypierdolił.
  15. Laikike1

    Nowa wypalanka "Różala"

    Sprytnie. Nie wpadłem na to.
  16. Laikike1

    Nowa wypalanka "Różala"

    Czyli czeka nas jeszcze co najmniej kilka lat pierdolenia o koniach, psach i że przyjaciół się nie zjada. Chujowo
  17. Laikike1

    Nowa wypalanka "Różala"

    Jak głęboko trzeba się dziarać na głowie aby wyszła z tego przypadkiem lobotomia? @Gienek
  18. Laikike1

    Podwieszony Oplot, przywitaj się!

    Michał, ale tak szczerze: Jak zaczynałeś studia w Krakowie to ile sobie dawałeś % szans na to, że poradzisz sobie bez rodziców? Trochę się już Michi poznaliśmy i obawiam się, że bez "silnej" babeczki przy boku to Cię w tym dorosłym życiu zajebią.
Back
Top