Ale Ławkowiak zjebał z wyborem klubu. Nic nie ujmując, ale Veratti klasa światowa, Matudi klasa wyżej, Motta ulubieniec wszystkich trenerów świata i Rabiott nadzieja francuskiej piłki i ulubieniec szejków. Marnie to widzę, mimo dzisiejszych 45 minut. Taka Sevilla, Liverpool czy Borussia to klubu...