Dobrze że w UFC nokauty zazwyczaj są prawdziwymi nokautami gdzie ktoś leży nieprzytomny a nie takim czymś że sędzia twierdzi że jest nokaut chociaż ewidentnie go nie ma. Mario Yamasaki powinien zostać sędzią w boksie, pokazałby im jak to się robi :fjedzia:
Osobiście uważam że to O'Malley ma największą szansę wygrać z Merabem. Nie wyglądał na tak zmęczonego jak Umar... Po prostu w tej walce praktycznie nic nie robił. Myślę że jeśli w rewanżu będzie cały czas trzymał dystans i trafiał jabem i np frontem w tułów to może wygrać. Może też trafić z...
Tak więc w końcu się z wami witam. Nie wiem co tu napisać. Czytam wasze komentarze od wielu lat, to w sumie pierwsza rzecz jaką robię jak się obudzę i zaglądam tu w każdej wolnej chwili. No i to chyba tyle :lol: aaaa no i interesuje mnie tylko UFC, nic innego nie oglądam
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.