Recent content by Zdenek dawny daszek;)

  1. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Kurwa jaki to jest leb jeszcze te kartony z jego podobizną miasto powinno jebnąć taki baner przed wjazdem do białej " Biała Rawska przeprasza za ciepłego Mariusza"
  2. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Ja pierdole narcyz, pedal i dzban w jednej osobie on naprawde wrzuca te zdjęcia czy Wy se tak bekę kręcicie dawac go do Dąbrowy Górniczej na parafie tam mu zrobią z dupy firankę Ciekawe czy ma zdjecia w wanie z braćmi jak Kozbib
  3. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    To nie jest gej to zwykły tfuuu pedał:korwinlaugh:
  4. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Dwa ???? Chyba tego wieczoru chociaż i tak bym nie był pewien.
  5. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Dobry jest co, jakim trza byc ze dzieciak leży w szpitalu ma kurwa miesiąc zycia w domu plakaty na ścianie itd a tu taki knyf szkoda ciupać i wypisywać z szacunku do literek. W białej rawskiej powstałeś i w gnój sie obrócisz ile byś kamieni nie ugotował to za takie akcje nie ma kolegów nawet z...
  6. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    100% kolega którego znacie nie każdy go lubi ale pomaga duzoio ;) więcej nie powiem
  7. Z

    W Hiszpanii doszło do walki zawodnika sumo z pięściarzem. Wynik walki nie powinien nikogo zdziwić (WIDEO)

    Klasyczek chyba ufc 3 jeszcze na kasetce vhs 3/4 kolegów z tego forum nie bylo jeszcze na świecie ❤️❤️❤️
  8. Z

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Taaa to jest leb jak chuj centuś straszny nawet dziecko w ostatnim stadium raka dla którego byl wzorem najpierw obiecał kumplowi ze nie ma problemu a pozniej zadzwoniła menadżerka i powiedziała ze przyjazd moze byc (wymieniła daty 2-3 i powiedziała 24 tys netto) jebany burak
  9. Z

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    A to burgery no to smacznego ja mam żurek robiony na wędzonce i białej surowej kielbasce i grzybki od Mamusi ktore uzbierała no i 30 jajek bo dla mnie talerz żurku musi mnie min 6 jaja i 10-+5 ml magiiiiii ale jutro jak sie przezee to bedzie dopiero sztoossss a jeszcze robię zajebista ogórkowa...
  10. Z

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    @Roshi jak bys szukal pracy jako szef kuchni daj cynk ;)) a widelec to drukarka 3d czy z menazki ??? Żarcik
  11. Z

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Ja 9 albo 10 lat nawet kropelki
  12. Z

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Dzięki ale chyba poszukam streamow ;) ale jak nie znajdę to chyba kupie
  13. Z

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    A to jest naprawde czy taki prima aprilis kurwa całe życie mówiłem pryma aprylis ::))) przeca ten roco to z k-1 dobrze boksuje ale no bez przesady chociaż usyk moze nie walczyl z takim gościem co sie nie wpisuje w kanony boksu bo co by nie mówić bandera to geniusz raz na 100 lat jak...
Back
Top