Przestań z tymi ustawkami. To BOKS nie wrestling. Tu się biją każdy cios może zrobić z człowieka kalekę i miała by być ustawka?? Pomyśl zanim coś napiszesz. Fury tą walką mimo że (niesłusznie) wygraną więcej PRZEGRAŁ. Jak to wygląda że MISTRZ ŚWIATA leży w walce z bokserskim amatorem. I to jak...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.