Szanowna redakcjo, przez to jest gruby temat na główną. Nic ciekawszego w tym tygodniu nie było. A skandale powinny sie klikać. Możemy obstawiać jakie walki były sprzedane. Mnie bawi że wpadł w taki sposób gość z imieniem Isaac :jjsmile:
@baju @Cloud @kaczka94 @Cactus
Ponizej 1$ to bylo tylko kilka godzin i sam żałuję że nie kupiłem więcej. To bedzie dla mnie long hold, cały czas jest tanie i bede kupował dalej. DYOR. To bedzie binance w defi. CZ binance nie może oficjalnie pracować przy cexie, więc poszedł w dex.
Ciężko być na bieżąco, jak temat o innym czarnuchu był walkowany w temacie o Andrzeju, to ten też mógł się pojawić gdziekolwiek. A od tematu polityka to zawsze wolałem się trzymać z daleka.
@janczar w prawym górnym rogu masz ikonkę lupy do szukania.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.