No ta. Czekam na premierę składaka w budowie podwalonym designem Huawei. Ależ będą grzmoty, że to przełom gdzie konkurencja od 5lat? już produkuje 6-7 generację w tej technologii. Cena pewnie min. 10tys.
Po ostatnich walkach Horiego próbuje. Małe jest dobry ale za oszustwa ....
Ogólnie ktoś wie dlaczego Norman Parkę kurs 3.1? Ja wiem że 38 lat, ale nadal z naszymi miał często wygrane. Czy Wawrzyniec to taki kot?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.