Recent content by vitas

  1. vitas

    Grand Theft Auto VI

    Nie rozumiem aż takiego pierdolca, mimo wszystko to tylko gra :fjedzia:
  2. vitas

    Grand Theft Auto VI

    Ptaszki ćwierkają, że w pudełku ma być kod zamiast płyty :juanlaugh:
  3. vitas

    Grand Theft Auto VI

    Przecież wyszła by dawno temu gdyby nie doili online.
  4. vitas

    Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

    Pózniej szybki prysznic z kolegą i na lekcje baciaty
  5. vitas

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    A to chuj z tego doktora :boystop:
  6. vitas

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Silksong to faktycznie gra dla masochistów?
  7. vitas

    Ich już z nami nie ma. Forumowe cmentarzysko.

    Czyli ukrainie :awesome:
  8. vitas

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Skończyłem wczoraj First Light. Bardzo dobra gra. Faktycznie taka mieszanka Hitmana z Uncharted, ale zrobiona dobrze. Całą tę aferę o woke można o kant dupy potłuc - jest tego mniej niż w np KCD2. Z minusów muszę wymienić trochę niedoróbek jak np lewitujące rośliny czy tekstury, o które można...
  9. vitas

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Nawet pada normalnie nie ma w zestawie :damjan: Gabena pojebało. Ceny tego badziewnego Steam Decka też wystrzeliły w górę jak pojebane.
  10. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Przynajmniej banderowiec poleciał. Potężny redaktor jak widać ma kwity. Co było na imprezie firmowej to zostaje na imprezie firmowej :beczka:
  11. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Niezły pomysł. Zwłaszcza, że takie jednostki jak Ryt lub żelazny lubią wracać.
  12. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Tematy o Nawrockim też zasrane przez jednego oszołoma. @Cloud
  13. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Żelaznego. Wszystko się zgadza, włącznie ze stylem pisania i tymi durnymi sygnaturami.
  14. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Od kiedy tolerujecie multikonta?
  15. vitas

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Jeszcze różowy niech wypierdala.
Back
Top