Wszystko co mogło, to nie zagrało. Sędzia zly, boisko zle, kibice źli, piłka zła.
Kurwa wiadome bylo juz po Albanii, ze obrony nie mamy za chuj. Wiedzieliśmy, ze Szwecja ma delikatnie mocniejszy atak niz Albania. Co robimy? Wychodzimy na 3 obrońców. Robimy szum. Biegamy, strzelamy, ale co z...