Recent content by Uller

  1. Uller

    Tanio skóry nie sprzedam

  2. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    O ile inne można mniej lub bardziej przeboleć to za to Powinien wisiec na drzewie
  3. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Przecież ja pierwszy tu z Kacprzyka się nabijałem. Wisi mi kto ile zarabia o ile jest to zarobione uczciwie. Czy jest tak w przypadku lekarzy-radnych, nie wiem, pewnie nie. Jeżeli nie, to jechać z nimi do spodu.
  4. Uller

    Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

    A jak jeszcze w prezencie dostaniesz salmonelli od tych surowych jajek, to na kiblu też będziesz miał tak jak po festynie w Białej Rawskiej.
  5. Uller

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    To chyba jednak zasługuje na bana :usunto:
  6. Uller

    Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

    Uwolnić Odyńca.... a nie, to nie ten temat...
  7. Uller

    Tanio skóry nie sprzedam

  8. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Nie i nie o tym mówiłem 330+ nie, ale niewiele mniej mi się zdarzyło. Szkoda życia na takie życie
  9. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Dlatego napisałem
  10. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Nie znam żadnej w sumie ile by nie zarabiała Moja ulubiona cena.
  11. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    To i tak by się znalazło wielu, szczególnie tych, którym się jeszcze chce, co by się zakręciło w okolicach 1 mln dochodu. Swoją drogą kosmetyczka więcej zarobi w polskich warunkach na godzinę no ale popyt/podaż i inne jakieś dziwne słowa.
  12. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Tak z ciekawości jaka według Ciebie powinna być uczciwa stawka godzinowa dla lekarza na sorze?
  13. Uller

    By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

    Jest, co ma mediana do poszczególnych zarobków? Jeżeli ktoś swój zarobek wypracował rzeczywistą pracą to o co ból dupy? Niech se i 500 tys miesięcznie zarabia, byle nie była to kasa za udawanie, że się pracuje, lub fikcyjną obecność w pracy. Z narzekaniem się zgadzam. Znam ludzi co zarabiają...
Back
Top