Albo nie miał panelu ze szmatami pokroju laluny czy brodnickiej. O ile tych których wymieniłeś można oglądać i się pośmiać tam te szony mogą tylko powodować wkurwienie i spadek iq.
Jak już tak się wymieniamy faktami to ja jeszcze przypomnę że protesty były po ucieczce z oktagonu, 24-krotnym lub czestszym ( ciężko było to zliczyć) przywitaniu się z dechami czy soccer-kicku. Warto też wspomnieć ( chociaż tu chyba nie składał protestu) że chłop w walce bokserkiej raz...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.