Dzisiaj byłem na robocie (niestety) i używałem zagłębiarkę. Gościu zajarany sprzętem no ale mówię, że wszystko fajnie ale leci syf bokiem i że widziałem gdzieś na necie jak do Makity gościu sobie drukował na drukarce 3D zaślepkę. On słucha, przytakuje, coś tam dopytał i sobie poszedł. Mniej...
Oczywiście, ale są mniejsze i większe siekiery. Ta jest jedną z większych jakie piłem. Poza tym jest naprawdę smaczna.
Kafar był na Orlenie? Czy tak poza kontekstem z tym Orlenem? :lol:
Tripy moim zdaniem są bardzo bezpieczne, takie dość uniwersalne, ale smaczne. Ja bardzo lubię Tatry.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.