Pamiętam jak mnie oczarowało demko dodane XXX lat temu do CD-Action. Zjazd po linie z dachu wieżowca i wbicie przez okno do jakiegoś biurowca to było coś pięknego :jjsmile: Pełniak już mi te pozytywne odczucia mocno zbił niestety. A o dwójce to nie ma co już pisać, poza dość specyficznym stylem...
Głównie mi chodzi o nienaturalną płynność animacji. Oprawa graficzna raczej fejkiem nie jest. Ale spodziewam się lekkiego downgrade'u jak w pierwszej prezentacji Tekkena.
A ja będąc w cexie, wyrwałem symulator walki z menelami i ćpunami :beczka: Od jakiegoś czasu kiedy dodałem ps3 obok XsX nie wybrzydzam w zakupy ciekawych klasyków ze starszej generacji. Lata temu pierwsza część mnie oczarowała demkiem na tyle by łyknąć pełną wersję. Gierka mnie niestety...
Mimo że ostatnio głównym tematem w wątku, jest PoE 2 to ja wszystkim polecam fenomenalnego wręcz moim zdaniem Indiana Jones i złoty krąg. Jeśli ktoś bardzo ceni sobie filmy to koniecznie musi w to zagrać. Chociażby dla samego odmłodzonego Harisona Forda :gabi_much_love:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.