Recent content by Remzo

  1. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Gram tak samo. O dziwo łatwiej mi się celuje analogiem aniżeli myszką
  2. Remzo

    Denis Labryga zwycięzcą turnieju o milion złotych! „Don Diego” nie był w stanie kontynuować walki

    Nie licząc tego (najprawdopodobniej) udawanej „Agonii" Kubiszyna, to serio Labryga wygrywał walkę
  3. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Polecam serię Gears od War. Super zabawna na split Screenie albo Halo. Ale fakt, na rynku jest deficyt akcyjniaków pod kanapowe multi.
  4. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Pamiętam jak mnie oczarowało demko dodane XXX lat temu do CD-Action. Zjazd po linie z dachu wieżowca i wbicie przez okno do jakiegoś biurowca to było coś pięknego :jjsmile: Pełniak już mi te pozytywne odczucia mocno zbił niestety. A o dwójce to nie ma co już pisać, poza dość specyficznym stylem...
  5. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Bardzo przyjemny i wciąż się broni graficznie jak i gameplay'owo. Fajnym smaczkiem jest cameo Lyncha z gier Kane & Lynch.
  6. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Pamiętam jak w bólach przechodziłem trzy poprzednie części. Jaram się fest
  7. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Głównie mi chodzi o nienaturalną płynność animacji. Oprawa graficzna raczej fejkiem nie jest. Ale spodziewam się lekkiego downgrade'u jak w pierwszej prezentacji Tekkena.
  8. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    90% fejk niestety.
  9. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    A ja będąc w cexie, wyrwałem symulator walki z menelami i ćpunami :beczka: Od jakiegoś czasu kiedy dodałem ps3 obok XsX nie wybrzydzam w zakupy ciekawych klasyków ze starszej generacji. Lata temu pierwsza część mnie oczarowała demkiem na tyle by łyknąć pełną wersję. Gierka mnie niestety...
  10. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    TransStation :waldeklaugh:
  11. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Właśnie skończyłem oglądać cały plebiscyt. Nic tyłka nie urwało jakoś specjalnie. Największe zaskoczenie to powrót Onimusha
  12. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    No jest co robić. Ja po około 10h przeniosłem się na Gize
  13. Remzo

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Mimo że ostatnio głównym tematem w wątku, jest PoE 2 to ja wszystkim polecam fenomenalnego wręcz moim zdaniem Indiana Jones i złoty krąg. Jeśli ktoś bardzo ceni sobie filmy to koniecznie musi w to zagrać. Chociażby dla samego odmłodzonego Harisona Forda :gabi_much_love:
Back
Top