Recent content by Rafaraf

  1. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Saros jakby co to tylko w słuchawkach,coś niesamowitego
  2. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Jestem w drugim biomie i no kurwa panowie klimat się rozkręca
  3. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    No tutaj na start z tego co mogę powiedzieć to na pewno bardziej przystępna fabularnie,od chuja znajdziek jest i tak
  4. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Klimatycznie jest sztosik,dualsense robi robotę,udźwiękowienie i feeling broni to arcydzieło
  5. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Saros bardzo miłe pierwsze wrażenie,już pierwsza dentka z bossem zaliczona
  6. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Coś w tym jest
  7. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Zastanawiam się czy pragmata czy saros
  8. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Nie ma problemu bo gały już wypalone więc wiadomo TV jest jak cycki,na płaskich nie ma problemu bo ich nie ma
  9. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Dodam że gra jest na setki godzin i już chyba z 5 aktualizacji było,ja gram na pro i jest naprawdę spoko, specyficzna bo tu nie ma żółtej farby która mówi gdzie wejść,system walki to petarda
  10. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Tutaj od chuja do roboty jest,tylko tu trzeba samemu się prowadzić,mało co wyjaśniają jeżeli chodzi o mechaniki gry
  11. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Skurwysyństwo tak wielkie że może przytłoczyć ale gra się rozkręca gdzieś po 15 godzinach,jeżeli masz pytan więcej to wal śmiało,świetny system walki,fabuła hmm sztampowa ale ja się Zelda jaralem a tam fabuły za grosz,grafika cud malina
  12. R

    Piłka nożna

    Cztery
  13. R

    Formuła 1

    Jakieś zjebane baterie,to wygląda na zawody typu który naładuje najlepiej samochodzik
  14. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Siemano panowie miłej niedzieli i smacznej kawusi,pytanko mam kto ogrywał ghost of yotei?
  15. R

    GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

    Ja zacząłem od klasyka,ogólnie dobrze wyważony poziom trudności
Back
Top