Dodam że gra jest na setki godzin i już chyba z 5 aktualizacji było,ja gram na pro i jest naprawdę spoko, specyficzna bo tu nie ma żółtej farby która mówi gdzie wejść,system walki to petarda
Skurwysyństwo tak wielkie że może przytłoczyć ale gra się rozkręca gdzieś po 15 godzinach,jeżeli masz pytan więcej to wal śmiało,świetny system walki,fabuła hmm sztampowa ale ja się Zelda jaralem a tam fabuły za grosz,grafika cud malina
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.