toć w pośredniaku za friko zrobią, tylko musisz ogarnąć kogoś kto zadeklaruje że Ciebie zatrudni(potem wcale nie musisz u tej osoby nawet dnia robić).
przynajmniej ja tak robiłem na D. i były jeszcze jakieś tam projekty bonnaszkolenie itp.
Na fortunie patrzę że popus miłośnik piesków faworytem…. Kurwa przecież on jest totalnie przecpany, a muran jednak jurny. Dla mnie Jaca dużym faworytem…. Chyba że ustawka . Muran przed czasem 2.50 chyba trzeba skorzystać
Ogarnia ktoś co się odpierdala z tą akcją "hejtu" do tej młodej co na nartach skacze. Pola, tak?
Pewnie kilka/kilkanaście głupich komentarzy się znajdzie ale skala odwetu tego rozdmuchanego hejtu jest dla mnie zadziwiająca.
Pojebało ich z tym wszędobylskim "hejtem". Kurwa, żeby to było forum o...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.