Recent content by PanKejkej

  1. PanKejkej

    Piłka nożna

    Byłem wczoraj we Wrocławiu. (Jak się pisze po ukraińsku "Wrocław"?) Do parkingów korek na 3-4 km, na bramkach stadionowych awaria systemu, nie czytały kodów kreskowych z biletów i chłop wpuszczał ręcznie. Kiełbasa sucha jak atrapa z płyty wiórowej, za to bułka całkiem ok. W sektorze gości mała...
  2. PanKejkej

    Piłka nożna

    O chuj. BBTN 2 - 0 Lechia. :childcry:
  3. PanKejkej

    Piłka nożna

    Liczę na spadek Widzewa, ale póki co nie wygląda to dobrze. Niecieczanie - NIENAWIŚĆ DO POMORZA, TAK ZOSTALI WYCHOWANI!
  4. PanKejkej

    Broń palna

    Chujowa sprawa, mnie nie bawi, chociaż nie noszę. Ciekawostka. Na papugę dla Borysa B. obcy ludzie z całej Polski wpłacili już 350k., zabitemu "gitowi na wolności" koledzy wyczyścili chatę. SLU!
  5. PanKejkej

    Broń palna

    Mało ksiendzów strzela, przynajmniej w mojej okolicy. Niekoniecznie. Sportowiec może nosić, chłop podobno instruktor, pracował z bronią. Trzymam kciuki, że się wybroni i sąd nie będzie chciał ujebać za wszelką cenę.
  6. PanKejkej

    Broń palna

    Najebamy lekarz/prokurator/były komendant KPP, to wtedy działa.
  7. PanKejkej

    Broń palna

    "Szkoda szczempić ryja". ¯⁠\⁠_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯
  8. PanKejkej

    Broń palna

    Film może być dobrym dowodem dla obrony. Słychać strzał ostrzegawczy i ofensywne nastawienie napastników mimo to. Widać mało, ale podobno te barany ruszyły na chłopa po tym, jak oddał strzał ostrzegawczy. Kolejne strzały w szybkim splicie, nie był to przypadkowy strzelec. Internet mówi, że tego...
  9. PanKejkej

    Piłka nożna

    No i chuj, możemy skupić się na lidze. :żeco:
  10. PanKejkej

    Piłka nożna

    Sędzia chuj w dupę jebany.
  11. PanKejkej

    Piłka nożna

    To jest kurwa niesprawiedliwość, jebany sport. Urban już był w dogrywce...
  12. PanKejkej

    Piłka nożna

    Bednarek się rozgrzał, jak drzewo w kominku.
  13. PanKejkej

    Piłka nożna

    Lewandowski środkowy pomocnik. Tego małego murzynka nasi nie traktują poważnie, za mało łokci i wślizgów dostał. Pietruszewski mocne wejście. :)
  14. PanKejkej

    Piłka nożna

    W drugiej ich rozjebiemy, a jak nie , to w trzeciej. Na mieście. :batman:
  15. PanKejkej

    Piłka nożna

    Bednarek w szoku, dwóch wielkich szwedów wjechało na krótki słupek. Sędzia chuj!
Back
Top