"Odszedłem z Mmarocks
Kiedy wrócę nie wiem.
Na razie muszę odpocząć.
I przemyśleć wiele spraw.
Dziękuję wszystkim którzy byli mi przychylni.
Do zobaczenia"
"Spokojnie odchodzę ale gdy zobaczyłem jak gość napisał o Pato świecie to złapała mnie wena aby opisać jak widzę ten świat obecnie i że to...
"Odszedłem z Mmarocks
Kiedy wrócę nie wiem.
Na razie muszę odpocząć.
I przemyśleć wiele spraw.
Dziękuję wszystkim którzy byli mi przychylni.
Do zobaczenia"
Wytrzymał JEDEN dzien
:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
"Odszedłem z Mmarocks
Kiedy wrócę nie wiem.
Na razie muszę odpocząć.
I przemyśleć wiele spraw.
Dziękuję wszystkim którzy byli mi przychylni.
Do zobaczenia"
:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.