To akurat prawda, też zauważyłem jak chujowo odżywają się ludzie. U siebie w pracy mam gościa, który jest tylko rok ode mnie starszy, facet normalnie dzień w dzień żywi się fast foodami w żabce i popija to 0.5 coca colą. Sympatyczny gość, ale jak widzę co robi ze swoim zdrowiem i sylwetką to aż...