Mały Książe jest fenomenem nielubiany we freakach nieszanowany przez sportowców. I ciagle wierzy ze ludzi bawi dowcip z dawaniem kwiatów oraz bluza z jaminkami. Niech zgadne kolejny dzien z zawodnikiem to bedzie wyjazd do schroniska i zabawa z pieskami w mieszkaniu. Człowiek, który miał walkę...
Walkę mały książę dał całkiem niezła obiektywnie patrząc. Co do otoczki to jasna sprawa jamniki, schroniska, książki, podkreślanie że jest psychologiem,dietetykiem , pisarzem itd itp mocna autokreacja, która nie wydaje się autentyczna ale walka spoko nawet.
Dobry wariat teraz skupia się na pieskach, książkach i sporcie a i jeszcze jedno prosi aby laski nie wysyłały mu na insta nagich fotek i filmów.
https://www.pudelek.pl/akop-szostak-apeluje-do-adoratorek-o-niewysylanie-mu-nudesow-to-nie-robi-na-mnie-wrazenia-7258915642538368a
Ciekawy jest zawsze...
Jeśli ktoś myśli, że Mały Książkę się freakowo skończył to myślę, że nawet się nie zaczał.
https://www.pudelek.pl/sylwia-szostak-po-raz-pierwszy-ujawnia-kulisy-rozstania-z-akopem-on-juz-to-podsumowal-przyznanie-sie-do-bledu-jest-aktem-odwagi-7240160045853664a
Mówice co chcecie marketingowo mały książę by pozamiatał. Wyobraźcie sobie jego walkę z Pasha Bicepsem. Jamniki na ważeniu, choinka oraz książka z autografami. Do oktagonu wchodziłby z druhną. Kozak. Może Woju przekona obu panu do starcia, które przywróci KSW na top topów.
Mysle, ze to jest bardzo ciekawa postać ale nacechowana chroniczą potrzebą akceptacji. Stąd te autolaurki. Jakkolwiek ciężko przestać sledziź losy małego księcia.
Mało kto kuma tego słodziaka. Już ćwiczenia z 3 kierunku będzie prowadził tym razem z psychologii. ( świeżo po obronie mgr - kozacko). W tych relacjach medialnych to wygląda bardzej na rodzeństwo aniżeli parę nie ma tutaj "chemii". Mały książe robi co chce z hejterami , zaręcza się po 3...
a i będzie miał świadkową czy druhnę. Świetnie się tego słucha co by nie mówić marketingowy Mały Książe to majstersztyk. Przypomniał mi się wywiad z Mariuszem parę lat temu i kozacki tekst mi się ze Mały książę przyznaje ze jeszcze nie jest na poziomie Janka Błachowicza.
Petarda!
Dwie sytuacje mnie w wywiadzie urzekły jak Pani Ohme spytałą czy planują kolejnego pieska? oraz jak Mały Książę opowiadał, że jest pomysl wesela na Sycylii i nie zostawi piesków pojedzie z nimi busem. KOZAK!
Można się śmiać z Małego Księcia ale AGORA chce aby napisał drugą książkę ( o relacjach romantycznych)- wiem brzmi kosmicznie ale tak podal na IG) a jeszcze nawet premiery nie było pierwszej. 25 wrzesnia w Empiku spotkanie autorskie w cenie biletu wstępu książka. Waga cięźka literatury pięknej...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.