Jeszcze niech managment ze Szczecina przeniesie Kuberskiego na Oktagon, do tego Pedzian odpali zapowiadane fajerwerki, wtedy strzelające dupska kelnera i baristy będzie słychać przez kolejne 10 gal KSW :waldeklaugh:
Gleba przyaktorzył, bo tego gonga właściwego dostał jeszcze w stójce, potem były tylko obcierki. Niby taki zamroczony, ale po akcji od razu wstał jakby mu akumulator pod jaja podłączyli i leciał do Sianosa z ryjem. Toruńska sztywna moralność ulicznika :rofl:
Petboy wyszedł w nowej wersji siebie, nowa trwała fryzura (sztywna jak właściciel), odnowiony warsztat zasad ulicznych, niestety jak zawsze dał ciała, a typeczek 4 wagi niżej zajebał mu knockdown i walczył jak równy z równym. Jeśli oglądam freaki, to głównie dlatego, żeby zobaczyć na live śmierć...
[Boks]: Kasjusz “Don Kasjo” Zwierzyński (PRIME 3-2-0)
[K-1, małe rękawice]: Małgorzata "Gocha" Zwierzyńska (PRIME 1-0-0)
A to Kasjusz też powstał z mocarnej Małgorzaty? :waldeklaugh:
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.