Dokładnie rico już licho wyglądał ale chwila oddechu i mógłby przetrwać ostatnią runde. Przerwanie w chuj kontrowersyjne
BTW to tyle lat dominacji i
Fury ledwie co wygrywa z Ngannou
Usyk to samo z Rico
Terwz jeezcze niech jakiś Douboius czy inny z czolowki wygra w słabym stylu albo zbierze...
Kurwa między przedostatnią a ostatnią walka mógłby się odbyć mecz z dogrywką i rzutami karnymi włącznie xd a i wtedy nie wiadomo czy jeszcze na walkę nie trzeba było by poczekać jeszcze kolejnych parę minut
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.