Jestem w stanie zrozumieć przegraną Wrzoska, ale to co zrobil Samociuk to kryminał. Co to byl za gameplan zeby sie boksowac z Martinkiem na dystans? To byla jedyna szansa Czecha na wygrana i dostal taki scenariusz w prezencie. Najwieksza bronia Samociuka byly kopniecia i zapasy, a on jakby...
Rozumiem analogię, ale imo Vojcak to nie ten kaliber co DeFries. Myślę, że kickboxing Wrzoska bedzie dla niego zbyt mocny. Podobnie Marcin Wójcik został poddany przez DeFriesa, a z Vojcakiem widziałbym Polaka jako faworyta. Słowak w sumie nikogo mocnego nie ma na rozpisce i odbił się już od Stosica.
Kilka starych kuponów nadal w grze. Pograne jak jeszcze byly troche lepsze kursy na KSW.
Jeden zamyka Kaouchen + Wrzosek, drugi Samociuk + Wrzosek i trzeci Samociuk.
Zobaczymy, czy wszystkie trzy sie utrzymaja.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.