Nie czytałem samouczków ani triali, także wybrałem rasę, która wydawała sie najciekawsza i też pasująca do różnych rozwiązań (nie wiedziałem czy nie bede robić złej kampanii od razu xD)
Ale owszem, ułatwienie, w niektórych dialogach. Chociaż i tak boostuje jak tylko mogę, albo operuje różnymi...