Zgadza się i tu też tak było. Nie mówię, że ja też telefonu nie wyciągnąłem, ale zrobiłem szybko zanim zaczęli występować kilka fotek na pamiątkę i później już mnie totalnie występ pochłonął.
No nie będę ukrywał, ja przy takich rzeczach odpalam się mocno :beczka: Jakieś brawka, bujanie się...