Dzięki Tobie właśnie skończyłem pierwszy odcinek, który swym klimatem i prostotą wyszedł naprzeciw moim dzisiejszym potrzebom. Polecam również (jeśli trawicie klimat horroru typu IT Kinga, choć tutaj groza dawkowana jest powoli i z lekkim przymrużeniem oka - nie powinien to być czas stracony)...